רעיונות שלי שאתם מוזמנים לגנוב

בית קולנוע להשכרה
כמה פעמים אמרתם שאתם חייבים לראות איזה סרט בקולנוע אבל עד שהספקתם להתפנות, הסרט כבר ירד מהמסכים? בית קולנוע להשכרה הוא אולם קולנוע קטן (נניח עד 20-30 איש) שניתן להזמין מראש זמן הקרנה לפי סרטים שהצרכן בוחר (מרשימה שיש לקולנוע, או שהוא יכול להביא בעצמו (במידה ולא מדובר בעותק מקורי, הוא צריך להוסיף תשלום על זכויות יוצרים).
ככה יש אפשרות לאנשים לראות סרטים (גם כאלו ישנים) על מסך ענק וסאונד מעולה, ובעלי זכויות היוצרים יהנו מלפחות תשלום חלקי על הקרנה, שברוב המקרים היו פשוט נעלמים כי הצופה היה רואה את הסרט בבית באופן לא חוקי.

פדל (רגלית) להרמת מכסה אסלה בשירותים ציבוריים
כל מי שעובד במשרד או סתם הולך לשירותים ציבוריים, יודע שאין מפחיד ומגעיל יותר מלהרים את מכסה האסלה עם היד. יש כאלה שמשתמשים ברגל או בנייר טואלט, אבל פדל יכול לפתור את כל הסיפור בצורה מאוד פשוטה...

נייר טואלט בחסות
מותג נייר טואלט שמופץ בחינם או עולה חצי מהמתחרים בשוק, כשעל הנייר עצמו מודפסות פרסומות. גם ככה אנשים מחפשים מה לקרוא בשירותים לא....?

סוללת גיבוי למקרר
אין כל כך מה להסביר.. רק תחשבו על כל הפסקות החשמל שמסכנות את האוכל היקר והטעים שאתם שומרים.

שימוש במשחק Wii ליצירת חשמל.
התנועה של השלט בזמן משחק בקונסולת Wii יכול לשמש להפקת חשמל נניח להטענה של בטריות (אולי את הבטריות של השלט עצמו..?).

סיפון אוניה שמתאזן אוטומטית.
כל מי שחווה פעם שייט בספינה במהלך ים סוער, יודע שזו חוויה לא פשוטה בה הגוף שלך מטלטל יחד עם הספינה ותנועות הגלים. מה היה קורה אם היו מיישמים עקרונות ג'יירוסקופים ו"מנתקים" את הסיפון משאר גוף הספינה (הוא נשאר מחובר רק במספר צירים), ככה שהוא תמיד נשאר מאוזן, לא משנה לאן הספינה נוטה.

שעון מעורר שמפיץ ריח רע.
להתעורר בבוקר זו לא הבעיה, הבעיה היא לצאת מהמיטה. עכשיו תחשבו שכשהשעון מתחיל לצלצל, הוא גם מפיץ ריח נוראי שאין מצב שאתם נשארים עוד דקה בחדר. פותחים חלון ואחר כמה דקות הריח נעלם, אבל אתם כבר מחוץ למיטה ומוכנים ליום חדש.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה